. . .

Organica zdrowo i w bliskości natury

Krakowskie Organica znajduje się w budynku w parku praskim. Ogromną zaleta tego miejsca jest położenie. Można wygodnie usiąść na leżakach i obszernym tarasie, można rozłożyć sobie kocyk w parku i tam cieszyć się wspaniałą, wegańską kawą. To miejsce przyjazne dzieciom, znajduje się tam kącik do malowania i plac zabaw. Wybierając się tam z dzieciakami z pewnością zapewnimy im atrakcje. Wystrój wnętrza nawiązuje do kolorów ziemi i utrzymany jest w luźnej, niezobowiązującej atmosferze.

Kawa bardzo smaczna i godna polecenia, podobnie jak ciasta i desery. Do kawy można zażyczyć sobie mleko zwykle lub roślinne.

W Organice można zjeść wiele ciekawych wegańskich potraw, ale także mięsożercy znajdą tutaj coś dla siebie. Ideą tego miejsca jest tworzenie potraw z produktów ekologicznych – właściciele chcą udowodnić, że zdrowa żywność to nie tylko warzywa i owoce, ale świeże mięso pochodzące ze sprawdzonych hodowli także może być organiczne. Smaczne, świeże, pachnące potrawy – to prawdziwa uczta dla podniebienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *