. . .

Vegan Time – idealne na uroczystą kolację

Vegan Time została pomyślana jako restauracja z najwyższej półki. W tym miejscu wszystko dosłownie ocieka luksusem. Począwszy od wyściełanych atłasem krzeseł, przez jedwabne obrusy, aż po srebrną zastawę. To zdecydowanie miejsce dla osób, które chcą w wyjątkowy sposób spędzić wieczór lub planują uroczysty obiad dla rodziny czy znajomych.

Jedzenie w Vegan Time to także specjały z najwyższej półki, znajdą się tutaj dania pełne szafranu, trufli i wielu egzotycznych składników. Wszystkie podane są z finezją. Wspaniale pachną, a smak jest wręcz nie do opisania. Godne polecenia zwłaszcza, dla osób które uwielbiają próbować nowe smaki. Trudno określić rodzaj kuchni serwowanej w Vegan Time. Jest to autorska księga kucharska głównego kucharza i zarazem właściciela tego miejsca. To prawdziwe, artystyczne i kulinarne wegańskie arcydzieła.

W tym miejscu wyjątkowo polecić należy także wina. Dominują tutaj przede wszystkim rubinowe trunki z Francji, ale można także uraczyć się wspaniałym tokajem czy gruzińskimi produktami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *